OZNANILA

29.03.2018

BINKOŠTI, 20. 5. 2018

• BINKOŠTI – prihod Sv. Duha – Jezus je izpolnil obljubo učencem in petdeseti dan po vstajenju poslal Moč z neba. Premagan je bil strah in pričevalna moč učencev je napolnila zemljo. Rojena je bila Cerkev.
  • Pri maši ob 18h bodo sodelovali naši birmanci. Prepeval bo MPZ iz Podgore. Po maši boste lahko v samostanski dvorani prisluhnili še koncertu zbora.
  • Marija, Mati Cerkve ali binkoštni ponedeljek bo 21. maja. Svete maše bodo ob 7.00, 10.00 in ob 19. uri. Po večerni maši vabimo člane župnijske Karitas na srečanje.
  • Katehetski sestanek bo v sredo, 23. maja po večerni maši. Pogovorili se bomo o zaključku veroučnega leta.
  • ŽPS – vse člane vabimo na srečanje v četrtek, 24. maja ob 19.45 v samostansko učilnico.
  • Prihodnjo nedeljo na praznik Svete Trojice bomo imeli župnijsko romanje na Sveto Goro. Ob 8. uri se dobimo pri 1. postaji križevega pota. Ob 10. uri bomo imeli romarsko mašo skupaj z župnijo Grgar. Posebej so povabljeni prvoobhajanci s svojimi starši.