OZNANILA

13.07.2018
  • Danes je praznik Jezusovega krsta, ko pri mašah obnovljamo svoje krstne obljube. Pri maši ob 10. uri bodo prepevali otroci iz Nove Štifte. Popoldne ob 15. uri pa bo v novi cerkvi v Novi Gorici Božičnica odraslih zborov. Vabljeni.
  • ŽPS – vse člane vabimo na srečanje, ki bo v sredo, 15. januarja ob 19.45.
  • Starše otrok 3. in 4. razreda vabimo na srečanje in pogovor v četrtek, 16. januarja ob 19.45 v samostansko dvorano.
  • Božični koncert vseh naših zborov bo v petek, 17. januarja ob 19.30. Sodelovali bodo: župnijski zbor, mladinski in otroški zbor ter zbor ministrantov. Z udeležbo podprimo prizadevanja naših pevcev in njihovih zborovodij. S pesmimi nam bodo ohranjali božično skrivnost. Prostovoljni prispevki bodo namenjeni obnovi naše cerkve. Lepo vabljeni.
  • S prihodnjo nedeljo stopamo v čas med letom. Barva mašnih plaščev bo zelena. Pri in po maši ob 10. uri bodo sodelovali mladi medicinci, ki odhajajo utrjevat in razdajat življenjsko poslanstvo v Zambijo. Z zbiranjem prostovoljnih prispevkov podprimo njihovo plemenito poslanstvo.
  • Za blagoslov vašega doma se dogovorite v zakristiji.