OZNANILA

13.07.2018
  • Krištofova nedelja je danes. Po vseh mašah blagoslavljamo vaša prevozna sredstva, vi pa lahko za vsak varno prevožen kilometer darujete za MIVO – misijonska vozila. Ob tem prejmete  nalepko in molitev za srečno vožnjo.
  • Strunjan – danes odhajajo naši mladi, s p. Bogdanom, na skupne počitnice, ki naj bodo priložnost za utrjevanje prijateljstva in ustvarjalno moč druženja. Srečno.
  • Prihodnja nedelja bo 18. nedelja med letom in praznik Marije angelske v Porcijunkuli. Ob udeležbi pri maši lahko, pod znanimi pogoji, prejmete porcijunkulski odpustek.
  • Oratorij se bo začel pi nas v ponedeljek, 3. avgusta. Potekal bo pod pogoji NIJZ-ja. Otrokom želimo, da bi doživeli lepoto skupnega ustvarjanja. Animatorjem pa veliko poguma in moči, da bi ob nesebičnem darovanju odkrivali svoje darove.
  • Prvi četrtek, petek in sobota bodo v naslednjem tednu z vso ustaljeno duhovno ponudbo. Vzemimo si čas za molitev pred Najsvetejšim zakramentom.
  • BILTEN ŽUPNIJE 2019/20 o vsem kar se je dogajalo v naši župniji vam je na voljo. Priporočljivi dar je 5 €.
  • Obnova v cerkvi se po nekaj začetnih zapletih z odrom začenja. Zahtevna obnova bo trajala najmanj tri mesece. Delo boste lahko preko slik spremljali na panoju v cerkvi.
  • NOVO NAVODILO ŠKOFOV ZA NEDELJSKO MAŠO: pred mašo v pripravljeno škatlo vrzite listič s svojo telefonsko številko, brez imena. Ob primeru, da bi se maše udeležila s korono okužena oseba, vas bo lahko zdravstvena ustanova obvestila o nevarnosti in postopku. Hvala za vašo odgovornost.