OZNANILA

13.07.2018
  • Danes je zadnja nedelja med letom z branjem 2. dela postnega pisma naših škofov. Pri maši ob 10. uri sodelujejo mladi.
  • V ponedeljek se verouk nadaljuje po sporedu. Vse otroke in starše vabimo, da se v sredo udeležijo svete maše zvečer, ker bo Pepelnica s pomenljivim pepeljenjem.
  • Pepelnico – začetek 40 dnevnega postnega časa obhajamo v sredo. Pri obeh mašah bo pepeljenje, ki nas opozarja na minljivost življenja in kliče k spreobrnjenju.
  • Križev pot bomo v postnem času molili ob torkih in petkih. Ob 19. uri bo najprej križev pot, ki se bo nadaljeval z Jezusovo daritvijo na oltarju. Ob torkih bodo pripravljale križev pot župnijske skupine, ob petkih pa veroučne skupine.
  • ŽPS v sedanji sestavi – vabljeni k duhovni obnovi, ki bo v soboto, 29. februarja od 9.00 do 12.00. Zaključili bomo s skupnim kosilom.
  • Prihodnja nedelja bo 1. postna. Pri maši ob 10. uri bodo sodelovali starši in otroci 5. razreda. Ta dan ste povabljeni k volitvam novih članov ŽPS. Prejeli boste glasovnico s predlaganimi imeni in obkrožili 10 imen. Izpolnjene glasovnice boste čimprej, najkasneje do nedelje, 8. marca, vrgli v poseben nabiralnik v cerkvi.