OZNANILA

13.07.2018
  • Danes, na praznik Jezusovega krsta, zaključujemo božični čas. Obudimo milost svojega krsta, zato bomo pri mašah obudili krstne obljube. Z veselim srcem naj služimo Gospodu.
  • Božičnica odraslih župnijskih zborov bo v novogoriški konkatedrali danes popoldne ob 15. uri. Ljubitelji lepega petja vabljeni.
  • Koncert. MPZ Psalite iz Ljubljane bo v organizaciji Javnega sklada za kulturo nastopil v naši cerkvi v petek, 18. januarja ob 20. uri. Lepo vabljeni. Vstop je prost.
  • Predstavitev birmancev bo v prihodnjo nedeljo, 20. januarja pri maši ob 10. uri. Vsa župnijska skupnost je povabljena, da z molitvijo spremlja mlade na poti priprave. Posebej pa iščemo molitvene botre birmancev. Kdor je pripravljen vsak dan moliti za enega birmanca(ko), naj se priglasi p. Niku.
  • Srečanje ob jaslicah FD GO in NG bo v cerkvi in samostanu na Kostanjevici, 20. januarja 2019, ob 16.30. Pričevanje:  ga. Sara Bevc Jonan,  iraška begunka, ki je postala Slovenka... Ob 18.00 sledi sv. maša. Zbrane darove bomo podelili iraškim kristjanom.
  • Naš župnijski mešani pevski zbor pa bo prihodnjo nedeljo prepeval v Ribnici in predstavil rojaka p. Stanislava Škrabca s kratko akademijo.