OZNANILA

13.07.2018
  • Danes, na 33. nedeljo med letom, pri maši ob 10. uri sodelujejo otroci in starši  5. razreda veroučne šole.
  • Sv. Cecilija, zavetnica cerkvene glasbe, goduje v četrtek, 22. novembra. Pri večerni maši bo sodeloval naš župnijski mešani pevski zbor. Ob tej priliki se zahvaljujemo vsem organistom, pevcem in voditeljem zborov za njihovo predanost in vztrajnost. Otroški, mladinski in župnijski zbor vabi nove pevce in pevke.
  • Župnijsko srečanje starejših in bolnih bo v soboto, 24. novembra od 14.30 naprej. Ob 15. uri bo sveta maša. Po maši druženje v samostanski dvorani. Otroci, poskrbite, da se starši, none in nonoti udeležijo srečanja.
  • Praznik Jezusa Kristusa, kralja vesoljstva bo prihodnjo nedeljo. Ta praznik zaključuje cerkveno leto. Bogu v zahvalo izročimo vse milostne trenutke preteklega cerkvenega leta, po katerih nam je bila razodeta Božja ljubezen.

Prijavite se!

Adventno romanje na Koroško bo v soboto, 1. decembra. Prijavite se lahko v zakristiji.

Srečanje zakonskih jubilantov bo na prvo adventno nedeljo, 2. decembra ob 10. uri. Vsi, ki slavite okrogle jubileje zvestobe, lepo vabljeni. Priglasite se župniku         p. Niku.