OZNANILA

13.07.2018

24. NML - 11. 9. 2021

• Z današnjo, 24. NML začenjamo veroučno leto. Mašo ob 10. uri bomo imeli pred cerkvijo v parku. Sveto mašo oblikujejo starši in otroci 5. razreda. Naj bo vstop v novo veroučno leto prežet s prošnjo Bogu, da bi bili odprti Njegovi ljubezni. V ponedeljek otroci začnejo z veroukom po sporedu.
  • Praznik Povišanje sv. Križa bo v torek, 14. septembra, ko praznuje naša Slovenska frančiškanska provinca. Z molitvijo za nove frančiškanske poklice počastimo praznik.
  • Skupne priprave za krst otrok se bodo začele v četrtek, 16. septembra, ob 17.30 v novi cerkvi v Novi Gorici.
  • Srednješolci vabljeni na prvo srečanje ki bo v petek, 17. septembra ob 20. uri.
  • Ministranti in otroški zbor vabita nove člane. Ministrantska srečanja so vsako soboto ob 9.30, pevske vaje OZ pa ob nedeljah ob 9. uri.
  • V soboto, 18. septembra bosta začela skupno zakramentalno pot »kapelčana« Mihael in Marta. Naj bo njun zakon prežet z ljubeznijo in spoštovanjem.
  • Prihodnja, 25. NML bo nedelja svetniških kandidatov LJ, NM in KP škofije. Radi se priporočajmo možem in ženam, ki so v duhu svetosti zapuščali zemeljsko življenje.
  •  Nošenje mask in razkuževanje ter razdalja so še vedno obvezni pogoji za udeležbo pri maši.