OZNANILA

13.07.2018

1. ADVENTNA NEDELJA - 27. 11. 2022

• 1. Adventna nedelja: Nedelja Karitas in sklep tedna Karitas. Nabirka je za Karitas – že vnaprej velika hvala za vsak vaš dar.
  • Godovi: v ponedeljek sv. Jakob iz Marke – duhovnik in frančiškan, v torek vsi svetniki Frančiškovih redov, v sredo, sv. Andrej – apostol, v soboto sv. Frančišek Ksaver – duhovnik. Prihodnja nedelja bo druga adventna nedelja.
  • Ta teden so prvi četrtek, petek in sobota. Povabljeni k običajnim pobožnostim, sveti spovedi in sveti maši.
  • MARIJA ROMARICA bo v adventnem času romala po župniji in vabila k molitvi, od 27. 11. do 24. 12. 2022. Povabljeni, da se vpišete na seznam.
  • KOSTANJEVIŠKI KOLEDAR ZA LETO 2023 vam bodo v nedeljo ponudili pri izhodu iz cerkve. Priporočeni dar je 10 evrov. Celoten izkupiček je namenjen restavriranju križevega pota v cerkvi.
  • LETO JUBILEJEV NA KOSTANJEVICI: V soboto, 3. decembra 2022, kulturne ustanove ponovno odpirajo svoja vrata. Ta veseli dan kulture želi približati kulturne vsebine čim širšemu krogu ljudi. Zato na Kostanjevici vabimo na vodene oglede in sicer po naslednjem razporedu: 10.00, 13.00 in 15.00 – knjižnica; ob 11.00, 14.00 in 16.00 – cerkev. Prisrčno vabljeni! Tudi tako se pridružujemo praznovanju jubilejev 2023 na Kostanjevici.
  • MIKLAVŽEVANJE ZA OTROKE bo v ponedeljek, 5. decembra, ob 17. uri. Prosimo prijavite predšolske otroke katehetu oziroma v zakristiji. Priporočen dar je 10 evrov.
  • MIKLAVŽEV KONCERT bo v ponedeljek, 5. decembra, ob 20.00, v samostanski dvorani. Dobrodošli!
  • ZAPOSLENI lahko do 31. 12. 2022 namenite 1 % svoje dohodnine ZA NAŠO ŽUPNIJO IN SAMOSTAN. Obrazec je na voljo pri izhodu iz cerkve. Izpolnjene zahteve oddajte v zakristiji ali na FURS. Najlepša hvala že vnaprej!

Prijava na elektronska oznanila.