OZNANILA

13.07.2018

6. VELIKONOČNA NEDELJA - 9. 5. 2021

• Danes je 6. velikonočna nedelja- nedelja turizma.  Ob 10. uri bo prenos maše na spletu. Prejem obhajila od 11.15 do 11.45. Birmanci imajo sveto mašo v pripravi na prejem zakramenta ob 19. uri
  • Verouk  v tem tednu začenjamo v živo in upajmo, da bo ta možnost obstajala do zaključka veroučnega leta.
  • Prvoobhajanci – v sredo, 12. maja se zberemo ob 17. uri pred cerkvijo, ker bomo imeli vaje v cerkvi. V petek, 14. maja se dobimo ob 18. uri na Sveti Gori za priprave na naš praznik.
  • V četrtek, 13. maja praznujemo Gospodov vnebohod, svete maše bodo ob 7.00, 10.00 in 19.00.
  • PRVO OBHAJILO bo naša župnija praznovala prihodnjo, 7. velikonočno nedeljo na Sveti Gori. Petindvajset otrok in njihovih družin se bo veselilo združitve z Jezusom. Naši prvoobhajanci: Ema P., Ivana, Mila Anamarija, Aleks, Tine, Gal, Asja, Adam, Mitja, Sara, Ema S., Lara, Neža, Davor, Dominika, Kajetan, Ula, Mateo, Luka, Ava, Živa, Miha, Matija, Maj in Niko. Podprimo jih z dobrim zgledom in iskreno molitvijo.
  • Krst otroka – starši, ki bi želeli krstiti svojega otroka, se za priprave dogovorijo z duhovnikom krstiteljem.
  • Za nedeljske maše se je še vedno potrebno prijavljati na tel.: 05 330 77 50.